29 Ağustos 2012 Çarşamba

Elite XP Gold Edition...
Elite XP29 Ağustos 2012 Çarşamba 0 yorumKurulumdan sonra masaüstü sizi aynen böyle karşılar. Artık modifiye dünyasının klasikleşmiş olan bu lafı ile yeni gözbebeğimiz Gold sistemimizin açılışını yapayım :D Birazdan görecekleriniz sizi hayrete düşürecek inanılmaz resimler olacak şimdi sıkı tutunun ve bizimle Elite bir dünyaya girmenin zevkini yaşayın....

Bundan tam bir sene önce ilk sistemimizi çıkarttık ve tamı tamına Dünyanın her yerinden 27.000 indirilme sayısına ulaşmıştık bu sistemimizin ne kadar iddialı olduğunu göstermezmi     .. Hızlı olmasından dolayı çoğu Pc ye kuruldu.. Ve şimdi daha fazla hızıyla, mükkemmel görselligiyle beraber 2.Sistemimiz Elite XP Gold Edition karşınızda..
Not:(Diamond Edition Linkleri Yenilenecek)


Hemen Hemen Tüm Sata sürücüleri ve temel sürücülerinizi otomatik olarak kurar. Internet Explorer 8 ve Windows Media Player 11'i içerir.

Not:(Sistem güncel değildir bunun nedeni gereksiz performans zayıflatıcı güncellemelerin eklenmemesidir lütfen bununla ilgili soru sormayın)

Güncellenen Sistem : Windows XP PRO SP3 
ISO Boyut : 718 MB 
Rar Boyut : 663 MB 
Kurulum Çözünürlüğü  1024x680 PX 
Sıkıştırma Rar / ŞİFRESİZ
Sunucu :  Turbobit
Bileşen Silinme İşlemi :  Yapıldı. Liste sunumda.
Program Entegresi :  Yapıldı.(13.dakikada gerekli olan Winrar ve DirectX9 kurulur ayrıca Cd nin İçindeki WPI Dan seçmeli olarak programları bulabilirsiniz)
Sürücü Entegresi :  Temel Driverlar kurulur. sürücüler görsel olarak sunumdadır.
Katılımsızlık Durumu :  Full Katılımsızdır.Oturum Administrator Olarak açılır.(Bunun sebebi sistemi hızlandırmak, iki kullanıcı değilde tek kullanıcı üzerinden çalışarak daha yüksek sistem performansı)
Sata Raid Desteği : VAR
<==Eklenen Sürücüler==>


Temel Driverlar.. En son güncellenen pakettir.

<==CD Boot Ekranı==>

<==KUR EKRANI==>XP nin Muhteşem Mavi format ekranı 

<==Driver Kur Ekranı==>
<==KURULUM EKRANI==>


Renkli kurulum ekranı  Ayrıca sıkılmayayayın diye sizin için çok komik kayserili fıkraları ekledim <=====Veeee Elite XP nin kendine has olan boot Ekranıııı=====>
Sanal makinede çektiğim için küçük çıkmış. Elite XP nin Kendine has Boot Ekranı<===Muhteşem Logon ekranı===>Rengarenk bir Logon ekranı.. İnsanın içini açıyo 
<==Kurulum Ardından Masaüstü==>

Yollanan resim

Kurulum ardından masaüstü sizi aynen böyle karşılar.


<==Sağ Tık Eklentileri==>Gelişmiş Sağ Tık Eklentileri.


<==Yep Yeni Süper Klasör Simgeleri==>Teker Teker Elle Bulunarak Hazırlanan ve bayaa bi emek harcanan simgeler.<==Görev Yöneticisi==>İyi Bir RAM Kullanımı Seviyesi.


<==SlimDriver ile kurulumdan sonra tanınmamış Driver larınızı kurun==>

<==Bilgiler Klasörü==>Facebook Ve Blog'tan güncel bilgileri takip edebilirsiniz.


<==Bilgisayarım Özellikler Kısmı==>

<==Bilgisayarı Kapat ve Oturumu Kapat Bölümü==>

<==Internet Explorer 8==>

<==Media Player 11==>

<==Yepyeni Temalar==>
<==WPI'daki Programlar==>İstediğiniz programı eliniz değmeden kurabilirsiniz.(NOT: CD nin içindeki dosyasından gireceksiniz)


!!!!!!!!Dikkat!!!!!!!!

Dosyalar alıntı olarak belirtildiği taktirde her türlü sitede paylaşılabilir.. Linklerin yeniden Upload Edilmesi yasaktır.. Sadece Verdiğim link üzerinden indirilebilir..... Çalıntı olarak yayınlanması yasaktır..


İndirmek İçin ==> Elite XP İndir

Yorumlar :
Yönetici Hakkında Elite XP Windows işletim sistemlerini modifiye etme konusunda kendini kanıtlamış ve her zaman ileriye dönük çalışmalarda bulunan, kullanıcıları dinleyip onlara istediklerini veren modifiye işetim sistemi. Facebook and Twitter

0 yorum

Yorum Gönder